Regulamin

Regulamin korzystania z zasobów Graphique du Monde (+ pobieranie szablonów):
1. Jeśli coś pobierasz, poinformuj o tym w komentarzu pod najnowszą notką (koniecznie wpisz także tytuł postu i pełną nazwę swojego bloga).
2. Zawsze dawaj credit, z czego skorzystałaś/eś.
3. Jeżeli wstawiasz cokolwiek na swojego bloga z GdM jesteś zobowiązany do umieszczenia naszego buttonu lub dodania linku do naszego bloga w widocznym miejscu (który musi znajdować się na blogu tak długo, jak długo widnieje na nim wykonany przez nas szablon).
4. Zakazuje się przerabiania grafiki/szablonów umieszczonych tutaj.
5. Zakazuje się przywłaszczania prac.
6. Hasło do paczek brzmi: grafikaH/D od 13 lipca 2015r.
7. Zakazuje się używania tekstur czy innych dodatków do tworzenia swoich.
8. Nie można pobierać szablonów wykonanych na zamówienie na bloga innego niż Twój bez wcześniejszej zgody ich właściciela (najpierw napisz do autorki bloga, na którego szablon został wykonany. Jeżeli autorka nie ma nic przeciwko [lub jeżeli nie ma z jej strony żadnej reakcji] poinformuj o pobraniu pod najnowszą notką i dodaj informację, że dostałeś/aś pozwolenie od autorki bloga).
Miłego korzystania z zasobów GdM! ^^


Regulamin zamawiania:
1. Zanim złożysz swoje zamówienie, sprawdź pod najnowszą notką czy je przyjmujemy.
2. Schemat zamówienia:

► Adres bloga (nie wykonujemy szablonów na blogi, które nie zostały założone) .
► Linki do zdjęć, które mają zostać użyte w szablonie.
► Cytat na szablonie (nieobowiązkowo).
► Kolorystyka i układ (czyli jak wyobrażasz sobie swój szablon).
► Hasło (podane w regulaminie).
3.  Wymagania, które musi spełniać zamawiający:
a) dodane przynajmniej 2 notki,
b) umieszczenie buttonu w widocznym miejscu na czas widnienia szablonu,
c) ustawienie szablonu na co najmniej 2 miesiące.
4. Twoje zamówienie nie zostanie wykonane, jeśli złożyłaś/eś zamówienie również na innej szabloniarni.
5. Spośród zamówień pod postem wybieramy zamówienia, które nam się podobają, przy czym reszta - nawet jeżeli są zgodne z Regulaminem - jest automatycznie odrzucana.
6. Pamiętaj, że po pobraniu szablonu wykonanego na zamówienie obowiązuje Cię również Regulamin korzystania z zasobów (w tym dodanie buttonu/linku).
7. Zamówienia niezgodne z regulaminem lub/i bez zawartego w nich hasła nie będą brane pod uwagę. Hasło może w każdej chwili ulec zmianie, aktualnie jest to: Grafika w H/D. Przypominam, że hasło zamawiania to nie hasło do paczek. Te umieszczone jest w punktach powyżej.

2 komentarze:

 1. nick graficzki: Caroline xx
  adres bloga : http://pll-fan-of-the-best.blogspot.com/
  linki do zdjęć :
  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fcdn.lipstiq.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F06%2FPLL.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.seriesonlinegratis.biz%2Fses.php%3Fserie%3DPretty%2520Little%2520Liars&h=973&w=898&tbnid=p8iyaenK9ucLjM%3A&zoom=1&docid=ITXorAhg__U_DM&ei=hfqwVOumLJL67QayiIHIBg&tbm=isch&ved=0CD8QMygMMAw&iact=rc&uact=3&dur=3&page=1&start=0&ndsp=18

  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fvignette2.wikia.nocookie.net%2Fprettylittleliars%2Fimages%2F3%2F31%2FThe_four_PLL%2527s.jpg%2Frevision%2Flatest%253Fcb%253D20131028220959&imgrefurl=http%3A%2F%2Fpretty-little-liars.wikia.com%2Fwiki%2FPretty_Little_Liars_(TV_series)&h=764&w=1182&tbnid=gn8JtST7E2u9WM%3A&zoom=1&docid=ijQCr5ewSL9WlM&ei=hfqwVOumLJL67QayiIHIBg&tbm=isch&ved=0CDMQMygAMAA&iact=rc&uact=3&dur=362&page=1&start=0&ndsp=18

  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Ftvfilmnews.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F06%2FAshley-Benson-Troian-Bellisario-Shay-Mitchell-and-Lucy-Hale-of-Pretty-Little-Liars.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.prettylittleliars.com.pl%2Fksiazka-pretty-little-liars-15-toxic-spoilery-8631&h=338&w=620&tbnid=RoY_uQYqVasrvM%3A&zoom=1&docid=zLV41K3MQlta9M&ei=hfqwVOumLJL67QayiIHIBg&tbm=isch&ved=0CFsQMygbMBs&iact=rc&uact=3&dur=330&page=2&start=18&ndsp=31

  cytat : The best of Fan PLL (pretty little liars)
  Kolorystyka: chciałabym aby kolorystyka była mniej więcej w takim odcieniu jak te zdjęcia które podesłałam. W takim ciemnym granacie, ale nie czarnym, reszta jest mi bardziej obojętna. a i PS . nie wszystkie zdjęcia które podesłałam muszą zostać wykorzystane, wybierz te, które będą najlepiej pasowały.
  hasło : Grafika w H/D.

  PS mam jeszcze jedną prośbę, ponieważ znalazłam jeden szablon, który bardzo mi się podobał i chciałabym aby był mniej więcej podobny w sensie rozłożenia tych wszystkich proporcji nagłówków itp... Jakby się oczywiście dało to coś w podobie do tego ,żeby mniej więcej rozmieszczenia były podobne i nagłówek w podobnych proporcjach, jak ten http://pll-fansite.blogspot.com/
  w razie czego mój adres kontaktowy : kingaluczynska57@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Zamówienia zawsze pod najnowsza notką.
   2. Nie ma u mnie takiej graficzki jak Caroline xx.
   3. Znajomość regulaminu dla zamówienia złożonego pod regulaminem - imponująca -_-

   Usuń

Obserwatorzy